Tänassilma tee 23, Tänassilma 76406 Harjumaa
+372 5247480
info@flow.ee

Meist

Flow Service on üle 18 aastase kogemusega Eesti ettevõtte. Tegeleme tööstusseadmete projekteerimise, tootmise, paigaldamise ja hooldamisega. Anname endast parima, et pakkuda oma klientidele võimalikult komplektseid teenuseid ja kõige efektiivsemaid tehnoloogilisi lahendusi.


Meie meeskond on pikaajalise kogemusega ning laialdaste oskustega, mistõttu saame pakkuda uuenduslike lahendusi, mis suurendavad töötõhusust, ohutust ning tootlikust erinevates tööstusharudes.


Klientide rahulolu on meile väga oluline. Teeme oma klientidega tihedat koostööd alates esialgsest konsultatsioonist kuni paigaldusjärgse toeni, et tagada teenus ning töökindel seade vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele.


Mõistame, et tööstusseadmed on meie klientide jaoks märkimisväärne investeering, mistõttu kasutame parimaid materjale ja tipptasemel tehnoloogiat. Meie meeskond katsetab pidevalt uusi lahendusi ning täiendab teadmisi, et olla kursis muutuvate trendidega. Saame töökorda ka kõige keerulisemad tehnilised lahendused.


Oleme pühendunud kvaliteetsete toodete ja uuenduslike lahenduste pakkumisele, mis aitavad meie klientidel saavutada tootmiseesmärke. Lisaks pakutavatele teenustele saab meilt kvaliteetset roostevaba terast ja torusid. Oleme ka ametlik Alfa Laval edasimüüja.