Tänassilma tee 23, Tänassilma 76406 Harjumaa
+372 5247480
info@flow.ee

Meist

  • Flow Service on üle 18 aastase kogemusega Eesti ettevõtte. Tegeleme tööstusseadmete projekteerimise, tootmise, paigaldamise ja hooldamisega. Anname endast parima, et pakkuda oma klientidele võimalikult komplektseid teenuseid ja kõige efektiivsemaid tehnoloogilisi lahendusi.
  • Meie meeskond on pikaajalise kogemusega ning laialdaste oskustega, mistõttu saame pakkuda uuenduslike lahendusi, mis suurendavad töötõhusust, ohutust ning tootlikust erinevates tööstusharudes.
  • Klientide rahulolu on meile väga oluline. Teeme oma klientidega tihedat koostööd alates esialgsest konsultatsioonist kuni paigaldusjärgse toeni, et tagada teenus ning töökindel seade vastavalt kliendi spetsiifilistele vajadustele.
  • Mõistame, et tööstusseadmed on meie klientide jaoks märkimisväärne investeering, mistõttu kasutame parimaid materjale ja tipptasemel tehnoloogiat. Meie meeskond katsetab pidevalt uusi lahendusi ning täiendab teadmisi, et olla kursis muutuvate trendidega. Saame töökorda ka kõige keerulisemad tehnilised lahendused.
  • Oleme pühendunud kvaliteetsete toodete ja uuenduslike lahenduste pakkumisele, mis aitavad meie klientidel saavutada tootmiseesmärke. Lisaks pakutavatele teenustele saab meilt kvaliteetset roostevaba terast ja torusid. Oleme ka ametlik Alfa Laval edasimüüja.

  • Flow Maint on spetsialiseerunud tööstusseadmete hooldus- ja teeninduslahendustele. Meie fookus on tervikliku teeninduse, korrapärase hoolduse ja usaldusväärsete varuosade pakkumine, et minimeerida seisakuid, vähendada kulusid ja tagada teie tööstusseadmete pikaealisus.
  • Iga seisakuhetk toob teie ettevõttele kaasa võimaliku kahju. Seetõttu on Flow Maint pühendunud kiiretele reageerimisaegadele ja võimalikult tõhusa teenuse osutamisele. Meie tehnikud on varustatud uusimate tööriistade ja teadmistega probleemide kiireks diagnoosimiseks, tõrkeotsinguks ja lahendamiseks, tagades töövoolus võimalikult minimaalse seisaku.

  • Lisaks tasemel teenindusele ja hooldusele pakub Flow Maint ka kvaliteetseid varuosasid. Meie põhjalik inventar tagab kiire juurdepääsu vajalikele komponentidele, minimeerides viivitusi seadmete remondil ja asendamisel.

  • Ennetamine on kulukate rikete vältimise võti. Seetõttu teeme tihedat koostööd oma klientidega, et töötada välja sobivad hooldusplaanid, mis on kohandatud nende seadmete ja tootmisprotsesside vajadustele.

  • Meie kliendikeskne lähenemine tähendab, et kaardistame teie konkreetsed vajadused ja väljakutseid, pakume isikupärastatud lahendusi, mis avaldavad tegelikku mõju teie kasumile. Teie edu on meie edu ja oleme pühendunud teid igal sammul toetama.