Tänassilma tee 23, Tänassilma 76406 Harjumaa
+372 5247480
info@flow.ee

Blog

Pakkumised Alfa Lavali klappidele

Sooduspakkumised klappidele kestavad kuni 2024 aasta lõpuni! Kas vajad täpsust, töökindlust või vastupidavust, meil on igaks vajaduseks sobiv klapp: Lisaks vajalikuid tarvikud, käepidemed ja automaatikalahendused! Testitud kvaliteediga tooted Alfa Lavalilt, parimad hinnad ning professionaalne nõustamine! Kasutage võimalust ning võtke ühendust!

Sooduspakkumised Alfa Lavali pumpadele

Flow Service on Alfa Lavali ametlik edasimüüja ning toome teieni konkurentsitult parimad pakkumised kõige olulisematele seadmetele! Kuni augusti lõpuni pakume allahindlusi kvaliteetsetele ja usaldusväärsetele Alfa Lavali pumpadele: Ärge jätke kasutamata võimalust oma süsteeme uuendada tipptasemel tehnoloogiaga. Meie ekspertide meeskond aitab valida ideaalse seadme, mis vastab teie konkreetsetele vajadustele. Võtke täna ühendust ja astuge esimene samm…
Read more

Paigaldus Paldiski kalaõli tehases

Eesti Kalatootjate Keskühistu Kalajahu ja -õli tehasele sai paigaldatud õlimahutid ja rajatud tipptasemel teenindusplatvorm.

Uhiuus separaatorite CIP- keskus

Meil on heameel tutvustada värskelt valminud Clean-In-Place (CIP) separaatorite pesukeskust, mis tõstab tootmisprotsessi hügieeni- ja tõhususe standardeid. Pesukeskus tagab tootmisprotsessi kõrgeima kvaliteedi ja puhtuse.

Saku Õlletehase CO2 taaskasutuse projekt koostöös Hypro Engineers Pvt. Ltd-ga

Saku Õlletehas võttis esimese Carlsberg Grupi ettevõttena Baltikumis kasutusele süsihappegaasi kokkukogumise ja taaskasutamise süsteemi, mis aitab märgatavalt vähendada ettevõtte keskkonnajalajälge ning võimaldab ühtlasi tehases ise toota ca 65% õlleteol, filtreerimisel ja villimisel vajaminevast CO2-st. Loe lähemalt: https://arileht.delfi.ee/a/120142762 Hypro – Doing it right with your Beer, CO2 & Water

Mini CIP

Mini Cip koostöös Rahe Project OÜ-ga